Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij TUTAJ. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

Dobrze zarządzaj swoim biznesem - moduł kalendarz  

Zdarza Ci się zapomnieć o ważnym spotkaniu biznesowym? Masz już dość tradycyjnych kalendarzy? Postaw na nowoczesne rozwiązania. Twój firmowy zintegrowany elektroniczny kalendarz nie pozwoli Ci zapomnieć o żadnym ważnym wydarzeniu. Nigdy nie spóźnisz się na żadne spotkanie i już zawsze będziesz miał pod ręką wszystko, czego Ci potrzeba by odnieść sukces w biznesie.


Każda z osób posiadająca dostęp do kalendarza ma swój własny harmonogram zadań i planowanych spotkań, ma dostęp do swoich prywatnych wydarzeń oraz możliwość udostępniania ich innym.
W kalendarzu Vtigera możesz zaplanować swoje wydarzenia, spotkania oraz zadania do wykonania. Możesz także planować cykliczne działania oraz ustawić  automatyczne przypomnienie e-mail.

Program daje Ci możliwość wyboru trzech wariantów udostępniania kalendarza:

  • prywatny, którego nikt nie może zobaczyć,
  • publiczny, do którego każdy ma dostęp,
  • dostęp tylko dla wybranych użytkowników.

Opcja przeglądania kalendarzy twoich współpracowników daje Ci możliwość odpowiedniego zaplanowania czasu. Każdy użytkownik kalendarza ma możliwość powiązania własnych działań z innymi rekordami systemu. Możesz łączyć telefony, spotkania i zadania np. z klientami, ofertami oraz zamówieniami. Daje Ci to możliwość szybkiego poruszania się w systemie Vtiger. W dobie internetu oraz nowoczesnych rozwiązań posiadanie kalendarza staje się koniecznością. Z pomocą przychodzi nam elektroniczny kalendarz, do którego mamy dostęp w każdym miejscu oraz w każdej chwili.

logo-program-crm-systemy-2

Copyright 2015 JNS Systemy CRM ®