Administratorem danych osobowych jest JNS Sp. z o.o. ul. Wróblewskiego 18, (93-578 Łódź), NIP 725-189-13-94, nasze dane kontaktowe: e-mail: biuro@jns.pl, telefon: +48 42 209 27 01, fax: +48 42 209 27 02.
Na naszej stronie internetowej stosujemy sposób zautomatyzowany przetwarzania danych (w tym profilowania), zbierania danych statystycznych i analizowania ruchu na stronie internetowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat administratora danych, odbiorców danych, profilowania, sposobu wykorzystania oraz sposobu zmiany ustawień przeglądarki, kliknij TUTAJ. Korzystając z tej strony bez zmian ustawień wyrażasz zgodę na profilowanie.

Akceptuję

Wdrożenie systemu CRM  

Jesteś już zdecydowany na wdrożenie systemu CRM w swojej firmie? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy dwie opcje wdrożenia. U nas możesz sam wybrać najlepszą dla siebie i swojego biznesu. 

 

Opcja nr 1 - wdrożenie na serwerze klienta

wdrozenie-program-crm-serwer-klienta W tym przypadku instalujemy CRM w Twojej firmie na wskazanym przez Ciebie serwerze. Ponosisz jednorazową opłatę za instalację i cieszysz się stałym dostępem do systemu CRM.

Zalety:

  • brak miesięcznych opłat abonamentowych,
  • brak długoterminowej umowy.

 

Opcja nr 2 - system CRM w hostingu

 wdrozenie-program-crm-hosting System CRM instalujemy na naszym serwerze. Opłaty dla Ciebie to miesięczna opłata abonamentowa za utrzymanie Twojego systemu CRM na naszych serwerach.

Zalety:

  • brak opłat instalacyjnych,
  • brak konieczności posiadanie własnego sprzętu,
  • niskie opłaty miesięczne.

logo-program-crm-systemy-2

Copyright 2015 JNS Systemy CRM ®